Полицијата уапси четири лица на регионалниот пат Радовиш – Штип

0
4

Полицијата уапси четири лица на регионалниот пат Радовиш – Штип ⇗


Слични содржини:
Полицијата уапси четири лица на регионалниот пат Радовиш ... ⇗
https://press24.mk/policijata-uapsi...
Рано утринава во 03 часот и 15 минути на регионалниот пат Радовиш – Штип, п ред село Лакавица, штипско, полициски службеници запреле патничко возило „Мерцедес“ со скопски регистарски ознаки, управувано од С.Р.(34) од Скопје, а во кое се превезувале тројца мигранти од Еритреја.
ФОТО: Ужасна несреќа кај Качанички пат - Го прегазило ... ⇗
https://www.press24.mk/foto-uzhasna...
Полицијата уапси четири лица на регионалниот пат Радовиш – Штип
Повторно фатени шверцери на мигранти во Македонија ⇗
https://time.mk/c/0e87e0369c/polici...
На 25.05.2019 година во 03.15 часот на регионалниот пат Радовиш – Штип, пред с.Лакавица, штипско, полициски службеници запреле патничко возило „Мерцедес“ со скопски регистарски ознаки, управувано од 34 годишен скопјанец, а ...